Ubrania zużycie wydajność dziecko dorosłych Kobiet spódnica d51


Tagi: Tanie: Ubrania zużycie wydajność dziecko dorosłych Kobiet spódnica d51, wysokiej jakości Ubrania zużycie wydajność dziecko dorosłych Kobiet spódnica d51, dostawcy z Chin.

zł654.94 zł704.23
  • W magazynie
  • h6239jak wybrać Rozmiar i Kolor: pozostaw mi wiadomość, albo Ja skontaktuje się z tobą po umieścić zamówienie.
o Kolor:
zrobimy to jak widać na fotografii zapewniamy zwykle, ale jeśli potrzebujesz suknię za pomocą innego koloru, można wybrać od dołu, zostawić mi numer, który trzeba. we zwykle opłata nie więcej do zmiany koloru, dzięki czemu można go zamówić i zostawić mi kolor trzeba.
o Rozmiar:
większość naszych sukienki są niestandardowe dla naszych klientów, więc proszę dać mi pomiary przez na zdjęciu poniżej, dzięki czemu możemy go dla ciebie na zamówienie. if można nie
zapewnić pomiarów, proszę wybrać rozmiar zgodnie z poniższym zdjęciu.
o Modyfikacji:
zwykle dokonać zmiany dla naszych klientów, takich jak dodać długie tuleje, dodać rękawice i tak dalej. większość my pobieramy żadnych więcej pieniędzy. so proszę zamówić suknię lubisz, i zostawić wiadomość do mnie.
o Pomysł
jeśli masz pomysł na temat jak zrobić sukienkę, proszę dać mi znać, zrobimy to za ci, jeśli lubisz suknię, ale nie można znaleźć w moim sklepie, proszę dać mi zdjęcia, będziemy sprawiają, że dla you.


  • Płeć: Dziewczyny

  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 5cm x 3cm x 3cm (1.97in x 1.18in x 1.18in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty