2 szt męski na męski pierścień obiektywu 52mm-55mm 52 do 55mm macro rewers pierścień dla 52 do 55mm mocowanie obiektywu do rury przedłużające adaptery


Tagi: Tanie: 2 szt męski na męski pierścień obiektywu 52mm 55mm 52 do 55mm macro rewers pierścień dla 52 do 55mm mocowanie obiektywu do rury przedłużające adaptery, wysokiej jakości 2 szt męski na męski pierścień obiektywu 52mm-55mm 52 do 55mm macro rewers pierścień dla 52 do 55mm mocowanie obiektywu do rury przedłużające adaptery, dostawcy Lens Adapter z Chin.

zł18.63
  • W magazynie
  • h219


Opis
Z jednej strony jest 52mm mężczyzna i druga strona jest 55mm mężczyzna Nadaje się do 52mm (kobieta) z przodu gwintowany obiektyw z 55mm (kobieta) z przodu gwintowany obiektyw na kamery Wykonane z aluminium Model: 52mm-55mm Jak zdobyć to działa
1) przykręcić macro rewers pierścień na przedniej części normalne lens' gwint filtra.
2), a następnie obrócić obiektyw wokół i przykręcić z drugiej strony to macro rewers pierścień do korpusu aparatu.
3) teraz z tyłu obiektywu będzie z przodu. Cofania obiektywu zwiększa jego powiększenie, Zasadniczo dzięki czemu jest obiektyw makro. Będzie to pozwala skupić się znacznie bliżej tak jak obiektyw makro w celu uzyskania nieziemski i wspaniale szczegółowe zdjęcia.
4) montaż obiektywu w odwrotnej oznacza, że z tyłu obiektywu jest teraz narażone na świecie. Możesz być zalecane, aby dostać inny adapter pierścień do przykręcenia a pokrywka obiektywu lub filtr uv na tej klasy, W celu utrzymania tylna obiektywu chronione.
W rzeczywistości, Dla kryty makro fotografowania, Proponujemy nie więcej filtr uv jako tylna obiektywu ochrony. Bo w makrofotografii, Więcej dodaj na filtr wpłynie na wynik wyjątkowo.
5) z obiektywem inversed, Masz zamiar stracić wszystkie przytulne automatyczne funkcje aparatu. Nie auto-focus, ani auto przysłony albo. Evrythinthig będzie instrukcja. Jednak, To również szansę, aby cieszyć się twórcze fotografowania. Jeśli możesz uchwyt dobrze, czy mają statyw, Lub jeśli masz oświetlenia zewnętrznego, Te nie będzie duże kłopoty.
Pakiet compenents
52mm męski na 55mm mężczyzna rewers pierścień adaptera x2
Tropić liczbę x1 Nadaje się do:
Filtry, Adaptery, Okapy, Rozszerzenie rury, Soczewki itp


  • Nazwa marki: harry good
  • Numer modelu: 52mm-55mm

  • Typ jednostki: lot (2 części/lot)
  • Waga przesyłki: 0.11kg (0.24lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 15cm x 5cm (7.87in x 5.91in x 1.97in)

Napisz opinię

Pokrewne produkty